انتشار اسامی داوطلبان انتخابات مجلس در بسیاری از حوزه‌ها

سخنگوی وزارت کشور گفت: انتشار اسامی داوطلبان در بسیاری از حوزه های انتخابیه انجام شده است و در سایر حوزه ها نیز در حال انجام است…
حسینعلی امیری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره انتشار اسامی داوطلبان در حوزه های انتخاباتی افزود: با توجه انتشار اسامی داوطلبان در بسیاری از حوزه‌ها انجام شدبه پایان فرصت قانونی شورای نگهبان برای اظهار نظر قطعی و نهایی درباره کاندیداهای مجلس شورای اسلامی، از ساعت ۲۴ دو روز گذشته، فهرست اسامی در اختیار وزارت کشور قرار گرفت و این فهرست بر اساس تفکیک استان ها در اختیار فرمانداری های حوزه‌های انتخابیه قرار گرفته است.

قائم مقام وزارت کشور گفت: بر اساس تکلیف قانونی باید این اسامی را به حوزه های انتخابیه اعلام کنیم و سپس فرمانداران اسامی داوطلبان را منتشر کنند.

امیری تاکید کرد: تکلیف قانونی انجام و اسامی اعلام شده است.

سخنگوی وزارت کشور افزود: بر اساس آخرین گزارش از دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور انتشار اسامی در بسیاری از حوزه های انتخابیه انجام شده و در سایر حوزه ها نیز در حال انجام است.

قائم مقام وزارت کشور درباره مرحله بعدی انتخابات و آغاز زمان تبلیغات نامزدها گفت: بر اساس برنامه زمان بندی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تبلیغات نامزدها از ۸ صبح فردا آغاز و تا ۲۴ ساعت قبل از روز رای گیری ادامه خواهد داشت.

امیری افزود: تبلیغات نامزدها به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت و بر این اساس روز ششم اسفند، روز ممنوعیت تبلیغات است.

نظرتان را بنویسید

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

نوشته‌های تازه